Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

YAZARLAR

PINAR HOLT

YAZA GİRERKEN HANIMLARA TEKNOLOJİ DİYETİ TAVSİYELERİ

Yazar, Davranış Bilimci ve Konuşmacı Pınar Holt, Batıköy Aneleri davetlisi olarak ‘Aile İçi İletişim ve Kontrollü Teknoloji Kullanımı’ başlıklı söyleşiye katıldı.
Batıköy Anneleri davetlisi olarak ‘Aile İçi İletişim ve Kontrollü Teknoloji Kullanımı’ konulu bir söyleşi yapan Davranış Bilimci, Yazar ve Konuşmacı Pınar Holt, hanımlara önemli bilgiler paylaştı.
Batıköy Anneleri kurucuları Deniz Tanyer, Gizem Özmen ve Sabiha Sarıgül’ün organize ettiği ve yaklaşık 100 hanımın katıldığı sabah kahvaltılı söyleşi, Savarona Restoranda gerçekleşti.
Hanımların yoğun ilgi gösterdiği kahvaltılı söyleşi de Pınar Holt, ön basımı yapılan ‘HAYATA BAĞLAN’ adlı kitabından bahsederek hanımlara; ‘Bedenimizi disipline etmek için nasıl besin diyeti yapıyorsak, ruhumuzu da disipline edebilmek adına teknoloji diyeti yapmanın yaz aylarında bir fırsat olabileceğini’ bildirdi.

Teknoloji Diyeti Menüsü

Pınar Holt, ‘HAYATA BAĞLAN’ adlı kitabında yer alan ve kızıyla birlikte kendi hayatına da uyarladığı 14 maddeden oluşan ‘Teknoloji Diyeti Menüsü’ uygulamalarını Batıköy Anneleri ile paylaşmaktan mutluluk duyduğu nu bildirdi.

Pınar Holt sözlerine şu şekilde devam etti:
‘Etrafımız televizyon, bilgisayar, telefon, tabletlerle kuşatılmış durumda, kaçarımız yok! Bunu öncellikle bir kabullenelim. Ancak özellikle biz anneler, sağlıklı nesiller yetiştirebilmemiz için, çok farkında, çok uyanık, çok donanımlı ve bilgi sahibi olmalıyız ve bunun için de elimizden geldiğince çok bilgi araştırması yapmalı, okumalı ve katılabildiğimizce çok eğitime katılmalıyız!’
Çeşitli deney, eğlenceli oyunlar ve video gösterimiyle sona eren söyleşi ardından Pınar Holt, katılımcı annelerle hatıra fotoğrafları çektirip, kitabını imzaladı ve sohbet etti.
Saygılarımla.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle