SPOR

Valbuena güldü Fenerbahçeliler çıldırdı!

Fenerbahçe'nin Medipol Başakşehir ile 0-0 berabere kaldığı mücadelenin ardından sarı lacivertli taraftarlar stadı uzun süre terk etmedi. Golsüz beraberlikle tamamlanan Fenerbahçe-Başakşehir mücadelesinden bir kare taraftardan tepki topladı.

Fenerbahçe'nin Medipol Başakşehir ile 0-0 berabere kaldığı mücadelenin ardından sarı lacivertli taraftarlar stadı uzun süre terk etmedi. Ülker Stadyumu'nda oynanan mücadelenin bitiminin ardından takıma tepki gösteren taraftarlar, başkan Ali Koç'un takımı sahaya getirmesini istedi. Okul Açık ile Migros Alt Tribünü'nde bulunan ve stadı terk etmeyen yaklaşık 2000 kadar sarı lacivertli taraftar, Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulunup Phillip Cocu'yu istifaya davet ettiler.

TEPKİ ÇEKEN KARE: Golsüz beraberlikle tamamlanan Fenerbahçe-Başakşehir mücadelesinden bir kare taraftardan tepki topladı. Fenerbahçeli taraftarlar, maçın bitiminde sarı-lacivertli futbolculara tepki gösterdi. Maçın berabere sonuçlanmasından hoşnut olmayan taraftarlar, futbolcular aleyhine tezahüratlar yaptı.

VALBUENA'NIN KEYFİ YERİNDEYDİ: Sabah gazetesinin haberine göre, karşılaşmayı bitiren düdük çaldığı anda sarı-lacivertli ekibin kulübesindeki herkes büyük bir üzüntü yaşadı, ama Valbuena'nın keyfi yerindeydi. Bu görüntü sosyal medyada Fenerbahçeli taraftarların büyük tepkisini çekti.

TARAFTAR İKİYE BÖLÜNDÜ: Stattaki Fenerbahçeli taraftarlar, eski teknik direktörleri Ersun Yanal konusunda ikiye bölündü. Maçın son bölümünde ve sonrasında taraftarların bir bölümü Ersun Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlarda bulundu.

İSTİFA ÇAĞRISI: Bir kısım taraftar ise bu tezahüratları ıslıklarla protesto etti. Bir grup taraftar ise Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu'yu istifaya davet etti.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle