DUYURU, DİYANET

Umre Organizasyonunda mülakata çağrılacak personelin isim listesi belli oldu

Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 Umre Organizasyonunda görev almak isteyen personelden sözlü sınav/mülakatlara katılacakların isimleri belli oldu.

Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 Umre Organizasyonunda din görevlisi olarak görevlendirilmek üzere müracaat eden personelden sözlü sınav/mülakatlara katılacakların isimleri belli oldu.

Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nce yapılan açıklamada Umre'de görevlendirilecek personelin mülakat giriş yerleri ile ilgili olarak açıklama yapıldı.

Yapılan açıklamada Müftülüklere ikazen; mülakata gireceklerin tebliğat listesinin Umre programının "Görevli İşlemleri" bölümünde bulunan "Sözlü Sınav/Mülakat Tebligat Listeleri" linkinden alınarak ilgili personele tebliğ edilmesi istendi.

Mülakata hak kazanan personelin görev yeri değişikliği olması durumunda ise ilgili müftülük, tebligatları personelin atandığı yerlere gönderirken bu durumu Başkanlığa da bildirmesi hatırlatıldı.

Ayrıca mülakata hak kazanmakla birlikte aranılan şartları taşımayan veya aranılan şartları kaybedenlerin tebliğatlarının kendilerine yapılmaması ve bu durumun en geç 13 Ekim 2017 gün saat 12.00'a kadar Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü faksına bilgi vermesi gerekiyor.

Müftülüklerin yanısıra mülakata hak kazanan personel ise giriş bilgilerini, http://hac.diyanet.gov.tr internet adresinde bulunan "Sözlü Sınav/Mülakat Giriş Sorgulama" ekranından öğrenebilecek.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle