SPOR

Türkiye - Tunus maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Türkiye hazırlık maçında Tunus ile karşılaşacak. İşte hazırlık maçının ayrıntıları; Kaynak: Türkiye - Tunus maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Türkiye hazırlık maçında İsviçre’de Tunus ile karşılaşacak. Türkiye - Tunus maçı saat kaçta hangi kanalda yayınlanacak?A Milli Futbol Takımı, hazırlık maçında İsviçre’de Tunus ile karşılaşacak. Milliler son hazırlık maçında İran'ı 2-1 mağlup etmişti. Rusya’nın ev sahipliği yapacağı 2018 FIFA Dünya Kupası’nda yer alan Tunus, G Grubu’nda Belçika, Panama ve İngiltere ile mücadele edecek.Ay-yıldızlı ekip, Tunus’un ardından 5 Haziran Salı günü özel maçta deplasmanda Rusya ile karşı karşıya gelecek.

Türkiye - Tunus maçı hangi kanalda, saat kaçta?Cenevre kentindeki Cenevre Stadı’nda oynanacak mücadele TSİ 21.15’te başlayacak. Karşılaşmanın yayıncısı henüz belli değil. Karşılaşma A Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.Müsabakada İsviçre Futbol Federasyonundan Alain Bieri düdük çalacak. Bieri’nin yardımcılıklarını Alain Heiniger ve Jan Koebeli yapacak, dördüncü hakem ise Stephane De Almedia  olacak. Kaynak: Türkiye - Tunus maçı saat kaçta, hangi kanalda?

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle