SİNEMA

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur'da seyirciyi ters köşeye yatıran final sahnesi

Çukur dizisinin 2. sezon ilk bölümünde Selim sürprizi yaşanırken Cumali Koçovalı ve Karakuzular fırtınası esti. Yeni sezon ilk bölüm finalinde ise seyirci ters köşeye yatırıldı.

Çukur 17 Eylül Pazartesi akşamı nefes kesen bölümüyle yeni sezona başladı. Çukur yeni sezon ilk bölümünde Cumali Koçovalı ve Karakuzular fırtınası esti. Çukur'un yeni sezonda Necip Memili'nin canlandırdığı Cumali karakteri diziye bomba gibi girdi. Cezaevinden firar eden Cumali intikam için Çukur'a dönerken, mahalle ise tamamen Karakuzular'ın hakimiyetine geçti. Yeni sezon ilk bölüm finalinde ise Selim sürprizi yaşandı.

YENİ BİR SAYFA AÇILDI: Çukur’un darmaduman olmuş sokaklarında yeni bir sayfa açıldı ve Karakuzular hükmetmeye başladı. En büyük ağabey olan Cumali Koçovalı'yı ortadan kaldırmaya kararlı olan Çeto ve Mahsun, bunun için Kahraman bebeğin annesi Feride'ye şantaj yaptı. Bu esnada Cumali'nin demir parmaklıklardan kurtulduğu anlar heyecanı artırdı. Saadet’i geri almak için Çeto’yla anlaşma yapan Vartolu ekran başındakileri şaşkınlığa uğrattı. Beklenmedik saldırı sonrası aklını yitiren Aliço'nun akıl hastanesinde kendisini ziyaret eden Yamaç ve Sena'yı fark etmemesi ise izleyicilere duygusal anlar yaşattı.

VARTOLU, SAADET'İ KURTARMA PEŞİNDE: Vartolu'nun sevdiği Saadet'in ise mahalleyi ele geçiren Karakuzular tarafından kaçırılarak rehin tutulduğu ortaya çıktı. Vartolu, rehin tutulan Saadet'e bir şey olmaması için, Karakuzular için uyuşturucu üretmeye başladı. Diğer yandan ise Meke ve Celasun'un ölmediği ve mahallede Karakuzular'a pay vererek iş yaptıkları ortaya çıktı.

İDRİS BABA ÖLDÜ MÜ?: Çukur sezon finalinde, İdris Koçovalı, Emmi ve Paşa bir mekanda saldırıya uğramıştı. Kurşunların hedefi olan Emmi, Paşa ve İdris Koçovalı yeni sezonda görülmedi. Dizinin üç önemli isminin ölüp ölmediği ise henüz belli olmadı.

CUMALİ ÇUKUR'A DÖNDÜ: İdris Koçovalı'nın cezaevinde olan en büyük oğlu Cumali ise yeni sezonda ilk defa görüldü. Necip Memili'nin canlandırdığı Cumali, cezaevinde Karakuzular tarafından öldürülmek istendi. Ancak son bir numara çevirerek cezaevinden kaçmayı başardı. Cumali hapishaneden çıkar çıkmaz intikam almaya başladı. Cumali dışarı çıkmasıyla birlikte Yamaç ve Vartolu'yu da yanına alarak yeniden mahalleyi geri kazanmaya çalışacak.

FİNALDE SELİM SÜRPRİZİ: Çukur sezon finalinde, yaptıklarından dolayı büyük pişmanlık yaşayan Yamaç'ın ağabeyi Selim Koçovalı bileklerini keserek intihar etmişti. Çukur yeni sezon final sahnesinde ise Selim ortaya çıktı. Ağabeyi Cumali'nin cezaevinden kaçtıktan sonra saklandığı evin önünde görülen Selim izleyicileri şaşırttı.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle