TEKNOLOJİ

PROTRANSLATE AKADEMİK ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Günümüzde akademik çeviri talepleri Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler, Ekonomi – İşletme, Mühendislik, Sağlık Bilimleri gibi konularda yer ala

Günümüzde akademik çeviri talepleri Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler, Ekonomi – İşletme, Mühendislik, Sağlık Bilimleri gibi konularda yer alan; fizik, tıp, hukuk, matematik, edebiyat, biyoloji gibi çok çeşitli alanlarda tercüme yapılmaktadır. Akademik tercümeye daha çok, lise ve üniversite öğrencileri (önlisans, yüksek lisans, doktora, master eğitimi alanlar) kendilerinden istenen ödevleri, tezleri, raporları hazırlamak veya özel ilgi alanı dahilinde araştırma yapanlar, daha fazla ihtiyaç duyarlar.
Protranslate Online tercüme platformunda görev alan ve akademik çeviri konularında eğitim almış, alanında 10 yıl ve üzeri deneyime sahip elit ve uzman Tercümanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile size en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz. İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Arapça dillerini de içine alan 40’tan fazla yabancı dilde uzman tercüman kadromuzla, bireysel ya da kurumsal talepleriniz doğrultusunda, istediğiniz metnin tercümesini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel akademik çeviri hizmetimizi ve avantajlarımızı daha detaylı olarak incelemeniz için www.protranslate.net linkimize bakabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden ücretsiz olarak sözcük sayımı yaptırabilir ve çeviri maliyetinizi kolayca öğrenebilirsiniz.

Akademik tercümelerinizde, uzman çevirmenlerimizin terminoloji çalışmasını büyük bir itina ile yürütmesi, tercüme edilen metinlerin profesyonel editörlük departmanında süzgeçten geçirilmesinden sonra Tercüme Kalite Kontrolü birimine aktarılmasıyla; hızlı ve kaliteli hizmetimizdeki süreçte hiçbir ayrıntıyı atlamıyoruz.
Acil çeviri ve Yeminli Tercüme çevirisini istediğiniz dosyanızı sistemimize yüklediğiniz andan itibaren, talebinizde belirttiğiniz gibi çevirmen ya da Yeminli Tercüman havuzuna düşer. Dosyanız, durumu en müsait ve alanında uzman olan çevirmen ya da Yeminli Tercümana atanır. Akademik çeviride, teknik terim ve kavramlar olması bakımından, diğer çevirilere göre daha zordur. Trados ve Dejavu programları kullanılarak tercüme hizmetinin kalitesinin kontrolü gerçekleştirilir. Profesyonel çeviride öncü marka Protranslate, belge ve bilgilerinizin gizliliğini prensiplerinin bir gereği olarak güvence altına almıştır.
Online tercüme hizmet platformunun profesyonel öncüsü Protranslate için müşteri memnuniyeti vazgeçilmez kriterimizdir. Müşteri Temsilcilerimize online canlı destek hattımızdan 7/24 kesintisiz ulaşılabilmektedir. Kaliteli ve hızlı akademik çeviri talepleriniz hakkında daha detaylı bilgi almak ve hesaplı fiyatlandırma avantajlarımızdan yararlanmak için www.protranslate.net adresimize bekliyoruz

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle