Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

TEKNOLOJİ

Paykasa Nedir?

Paykasa, ülkemizde internet kullanıcılarının herhangi bir satın alma veya ödeme işlemlerinde kullandıkları bir karttır.

Paykasa, ülkemizde internet kullanıcılarının herhangi bir satın alma veya ödeme işlemlerinde kullandıkları bir karttır. Paykasa 16 haneli bir sanal kart olmakla beraber internet alışverişleri sırasında sizin kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler. Bu sayede internetten oyun, alışveriş, e- ticaret vb. işlemlerinizi yaparken kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan paykasa sayesinde satın alabilirsiniz.

Nasıl Paykasa Sahibi Olabilirim?

Eğer Paykasa kart sahibi olmak istiyorsanız paykasamerkezi.com adresine giderek ve daha sonra buradan müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek Paykasa sahibi olabilirsiniz. Ayrıca bu web sitesinde Paykasaya dair bütün bilgiler mevcut. Ayrıca Paykasa kart alırken hiçbir üyelik gerekmiyor. 16 haneli kodunuzu alarak alışveriş yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Paykasa kartlar ucuzdan pahalıya doğru sıralanıyor. Ucuz Paykasa kart 10 euro ile başlarken, 1000 euro civarına kadar çıkıyor. Burada seçim tamamen size kalmış.

Paykasa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paykasa satın al demeden önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunuyor. Paykasa hızla yayıldığı için birçok dolandırıcı ortaya çıkmaya başladı. Paykasa satan birçok web sitesiyle karşılaşabilirsiniz. Fakat bunların arasında dolandırıcılar çok bulunuyor. İnternet sitesine giriş yaptığınız zaman sitenin SSL sertifikasını kontrol ederek sertifikanın bulunup bulunmadığından emin olun. Bunun yanı sıra sitenin ödeme yöntemlerine bakarak ve hatta müşteri hizmetleriyle iletişip kurarak ne kadar güvenilir olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Kontrolden sonra emin olduysanız güvenle Paykasa satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle