SPOR

Muharrem Usta: Salih'in psikolojisi bozuldu

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda Salih Dursun'un psikolojisinin bozulduğunu söyledi.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, dün Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Burada birçok konuda açıklamalar pan Usta Salih Dursun'un oynamaması hakkında da konuştu.

"SALİH DURSUN'UN PSİKOLOJİSİ BOZULDU"

Usta, Galatasaray maçının hakemi Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösteren Salih Dursun'un daha sonra forma giyememesine ilişkin ise, "Salih'e 'kamuoyunda bu Salih oynamıyor' diye algı oluştu' dedim. 'Federasyonla Trabzonspor anlaştı da mı oynamıyor?' deniyor. 'Sen neredesin?'. Salih bana 'Başkanım psikolojim bozuldu. Kendimi toparlamaya çalışıyorum' cevabını verdi. Son maçta teknik kadro takıma koymak istedi. Salih kendi durumu dolasıyla bu maçta yer alamadı" dedi.

G.SARAY MAÇINDA HAKEME KIRMIZI KART GÖSTERDİ

Trabzonspor'un Galatasaray'dan kiraladığı Salih Durun bordo-mavililerin TT Arena'da Galarasaray ile oynadığı maçta hakem Deniz Ateş Bitnel'e Trabzonspor aleyhine verdiği kararlarından dolayı kırmızı kart göstermişti.

Bu hareketi sonra kahraman ilan edilen Dursun, maç dönüşü Trabzon'da omuzlarda karşılanmış ve Yomra Belediyesi tarafından adı bir caddeye verilmişti.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle