SPOR

Mete Kalkavan Fenerbahçe - Beşiktaş derbisini iptal etti

Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanşında yarıda kalan derbinin ardından bugüne ertelenen maçta Fenerbahçe sahaya çıkarken Beşiktaş takımı sahaya çıkmadı ve hakem Mete Kalkavan maçı iptal etti.

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasındaki rövanş maçı öncesinde Beşiktaş takımı sahaya çıkmama kararı almıştı. Fenerbahçe sahaya çıkarken maçın başlangıç saatine kadar bekledi. Beşiktaş takımı sahaya çıkmazken hakem Mete Kalkavan kuralları gereği başlangıç saatinden itibaren 15 dakika bekledi ve maçı iptal ettiğini ilan etti.

Öte yandan Beşiktaş bugün 18:00'de basına kapalı şekilde bir antrenman gerçekleştirdi. Sarı-Lacivertli ekip ise tatil kararının ardından statta idman yaptı.

İŞTE DAKİKA DAKİKA GELİŞMELER :

Fenerbahçe'nin 11'i: Volkan Demirel, Şener Özbayraklı, Roman Neustadter, Martin Skrtel, Hasan Ali Kaldırım, Mehmet Topal, Josef de Souza, Giuliano, Valbuena, İsmail Köybaşı, Soldado

20.36: Fenerbahçe - Beşiktaş maçının hakem heyeti ısınmak için sahaya çıkmaya gerek duymadı. Koridorda 15 dakikalık sürenin geçmesini bekleme kararı aldılar.

20.34: Fenerbahçeli yöneticiler tribünde yerini aldı, skorbord 57. dakikaya ayarlandı

20:18 Fenerbahçe sahaya çıktı; hakem Mete Kalkavan bekleyeceğini söyledi

19:58 Fenerbahçeli oyuncular, ısınmak için sahaya çıktı.

19:39 Fenerbahçe'nin 11'i belli oldu: Volkan, Hasan Ali, Neustadter, Skrtel, Mehmet, İsmail, Şener, Giuliano, Josef, Valbuena, Soldado

19:33 Aykut Kocaman basın mensuplarıyla sohbet ediyor

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle