TEKNOLOJİ

Lider Beyaz Eşya Markalarına Lider Servis

Lider Beyaz Eşya Markalarına Lider Servis

Arçelik markalı beyaz eşyalarınızda karşılaştığınız her türlü arıza hakkında bakım ve onarım hizmeti sunmakta olan Sultanbeyli Arçelik servisi olarak, faaliyete başladığımız 1992’den beri sizlere kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Aradan geçen yirmi yılı aşkın sürede edindiğimiz deneyimi sizlere daha kaliteli hizmet olarak taşımaktan onur duymaktayız.

Dünya genelinde yapılan istatistiklerde ülkemiz, beyaz eşya üreticileri arasında lider pozisyonda yer almaktadır. Ülkemize ayrı bir değer katan bu durum aynı anda ülke içi piyasasında da tüketicileri pozitif neticeler ile etkilemektedir.

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan ve dünyaya açılan Arçelik gibi markaların başarısı, daha kaliteli ve dayanıklılığı yüksek beyaz eşyaları kullanmamıza olanak tanımaktadır. Ancak her ne kadar son teknoloji ürünü araçlar ve dayanıklılığı yüksek parçalar ile imal edilmiş olsa bile her beyaz eşya kullanıldıkça bir zaman sonra bakım ve onarıma ihtiyaç duymaya başlamaktadır.

Arçelik Beko Servisi firmamızda Fındıklı ve bölgesinde Arçelik markalı beyaz eşya ürünlerinde yaşanılacak arızalara en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Beyaz eşyanızda bir arıza ile karşılaşan ve ya ürünün bakımı için hizmet almak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü, her saati faaliyette olan çağrı merkezimize ulaşarak hizmetimizden faydalanabilmektedirler.

İşe giriş süreci içerisinde ve daha sonrasındaki süreçlerde düzenli olarak eğitim alan müşteri hizmetleri çalışanlarımız, kendilerini arayan müşterilerimizin yaşamakta oldukları arızayı en hızlı ve en iyi şekilde algılamaktadır.

Arıza hakkında detaylı bilgi ile açık adresinizi alarak en hızlı şekilde değerlendirmekte ve adresinize en yakın gezici ekibimiz arıza hakkında bilgilendirilerek müşterilerimize yönlendirilmektedir. Arıza hakkında detaylı bilgiyi alan gezici araçta bulunan personelimiz hemen adrese ulaşarak arızaya müdahale etmektedir. Bu şekilde yaşadığınız arıza en hızlı şekilde giderilmektedir.

Üsküdar Arçelik Servisi gezici araç içerisinde yer alan ve uzun yıllardır beraber çalıştığımız tüm personellerimiz alanları ile ilgili ya meslek lisesi mezunu ya da üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş eğitimli personellerdir. Ayrıca tıpkı müşteri hizmetlerinde yer alan personellerimiz gibi düzenli olarak en güncel teknolojilerden haberdar olmaları amacı ile eğitime alınmaktadır.

Bu sayede siz değerli Fındıklı bölgesinde ikamet eden müşterilerimizin son teknoloji ürünlerinde yaşadıkları arızalara çözümler üretebilecek kapasiteye sahip olmaktadırlar.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle