TEKNOLOJİ

GİDER AÇMA

Tesisatçı problemleri arasında sıkça karşılaşılan bir durum olarak karşımıza çıkan tıkanıklık açma bir diğer adıyla gider açma ansızın karşımıza çıkmaktadır.

Tesisatçı problemleri arasında sıkça karşılaşılan bir durum olarak karşımıza çıkan tıkanıklık açma bir diğer adıyla gider açma ansızın karşımıza çıkmaktadır. Kimi zaman maliyeti düşük tesisat hatlarının yıpranması sonucu olarak karşımıza çıkan gider tıkanıklığı problemi bazen ise kullanıcı bazlı olarak oluşan problemlerden dolayı karşımıza gelmektedir.

Kullanıcı Bazlı Tıkanıklık Pronlemleri Nelerdir ?
Gider tıkanıklığı probleminin hangi tesisat hattında yaşandığı bu noktada çok önemlidir. Mutfak tıkanıklıkları lavaboya dökülen yemek atıkları, tortulaşmış ve kullanılmış yağlardan dolayı sıkca tıkanıklık açma problemlerinde tesisatçıların söylediği sebepler arasında yer almaktadır. Tuvalet tıkanıklığında ise gider açma işlemi biraz daha meşakatli olsada tesisatçı firmaların kullandığı ekipmanlar sayesinde kolaylıkla üstesinden gelinmektedir.

Zamanında mudahale edilmeyen tıkanıklıklar tesisat hatlarında pimaşlarda tıkanıklıkların oluşmasıyla su kaçaklarına sebep olmaktadır.Su kaçağı tespiti zor olarak değerlendirilsede termal kameralar, dinleme cihazları ve daha nice akıllı robotlar sayesinde noktasal olarak kaçak olan pimaşlar tespit edilebilmektedir.

Su kaçağı tespitini de gider açmada(tıkanıklık açma) olduğu gibi tesisatçılar tarafından yapılmaktadır.Su kaçağı tespiti hizmeti bölgeye göre değişmekte olup 60₺ den başlayan fiyatlarla tespiti yapılabilmektedir. Araç kullanımı ile problem tespit edilip kesin çözümler sizlere sunulmaktadır. Vizyon tesisatçı su kaçağı tespiti, gider açma (tıkanıklık açma) ve diğer tüm tesisatçı hizmetlerini 7/24 İstanbul tesisat olarak bütün ilçelerde tesisat hizmetlerini vermektedir. Geniş araç filosu ve dinamik kadrosu ile bütün ilçelerde bölgesel olarak çalışan tesisatçılar sayesinde 30 dakikada tesisatçı servisi imkanı bulabilmektesiniz.

Vizyon tesisatçı aradığınız taktirde evinize en yakın birimler tarafından gönderilen ekiplerce probleminize kesin çözüm bulunmasının yanı sıra 1 yıl garantili olarak gider açma garantisi vermektedir. Bu süre zarfında gider açtırma(tıkanıklık açtırma) gibi bir ihtiyaç duyarsanız tesisatçı bazlı probmlerden dolayı oluşan çözümler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Genellikle tavsiye üzerine gider açma(tıkanıklık açma) talebi alan Vizyon tesisatçı çokca tercih edilen firmalar arasında yer almayı başarmıştır.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle