Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

DİYANET

Geri Sayım Başladı Saat 23:59'da Başlıyor

Yoğun çalışmalar sonunda yeni dönem için düğmeye basıldı

Yeni yayın döneminde, yeni program ve konseptlerin seyirciyle buluşturulması için yürütülen hummalı çalışmalar tamamladı. 16’yı 17 Eylül’e bağlayan gece (bu gece) saat 00'00'da Kur'an tilavetiyle yeni yayın dönemine geçiş yapacak Diyanet TV, yepyeni logosu ve programlarıyla dopdolu bir içeriğe sahip.

Bu Anı Kaçırmayın Saatler 23:59'u gösterdiğinde Diyanet TV ekranında geri sayım başlayacak. Saatler 00:00 olduğunda Kur'an-ı Kerim tilavetiyle yepyeni arayüzü ve programlarla Diyanet TV resmen yeni yayın dönemine girecek.

Saat 23:45’te Dini Yayınlar Genel Müdürü Dr. Fatih Kurt'un katılımıyla başlayacak olan özel program Kur'an tilavetinin ardından da devam edecek.

Yeni Kurumsal Kimlik Güçlü İçerik Diyanet İşleri Başkanlığı’nın toplumu din konusunda aydınlatma görevi çerçevesinde yerine getirdiği radyo, televizyon ve internet yayıncılığında önemli gelişme yaşanıyor.

Diyanet TV, yenilediği kurumsal kimliği ve güçlü içeriğiyle yeni yayın dönemine başlıyor. 16 Eylül 2018 saat 23.45’te (bu gece) özel bir yayın gerçekleştirilecek.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle