Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

DİYANET

Gençlik Koordinatörü'nden “Biz bir aileyiz” programı

Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından Gazi Süleyman Paşa Camii'nde “Biz bir aileyiz cuma gecesi ailece camideyiz” programı gerçekleştirildi.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından üç aylar nedeniyle başlatılan “Biz bir aileyiz, cuma gecesi ailece camideyiz” uygulaması bu hafta Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen'in icra ettiği program ile Gazi Süleyman Paşa Camii'nde gerçekleştirildi.

Tevbe-istiğfar ile başlayan programda okunan Kur'an-ı Kerim ve yapılan duanın ardından cemaate hitap eden Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen, üç ayların mübarek bir zaman dilimi olduğunu belirterek: “Mübarek aylar, Müslümanların maneviyatı daha derinden yaşadığı, kardeşlik ve sevgi bağlarının güçlendiği; birlik, beraberlik ve yardımlaşmanın arttığı müstesna zaman dilimleridir.” ifadelerini kullandı.

“Biz bir aileyiz, cuma gecesi ailece camideyiz” programının devam edeceğini belirten Şarköy Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Yaşar Özen konuşmasını, “Şarköy'lü kardeşlerimizi cumanın bereketinden istifade etmeye davet ediyorum.” sözleriyle tamamlayarak Şarköy'lü gençlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle