GÜNCEL

Gaziantep'te son dakika çatışma çıktı!

GAZİANTEP'te son dakika çatışma çıktı. Emniyet Müdürlüğü önünde silah sesleri duyulmaya başladı. Olay yeri karıştı ambulanslar sevkedildi. Emniyet binası önünde yaralı polisler var.

GAZİANTEP'te son dakika çatışma çıktı. Emniyet Müdürlüğü önünde silah sesleri geliyor. Üzerinde bomba olduğu sanılan bir kişi için bomba imha ekipleri olay yerine geldi. Emniyet binası önünde yaralı polislerin olduğu iddia edildi.

Çatışmanın neden çıktığına dair resmi bir bilgi henüz yok. Olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi. Görgü tanıkları ise bir teröristin vurulduğunu iddia etti..

15:45Terörist öldürüldü
Polislerle çatışmaya gören bir terörist öldürüldü. Etrafta ikinci bir teröristin olduğu ihitimali üzerinde duruluyor.

15:50Binaya girmek istediler
2 teröristin Emniyet Binasına girmek istediği, polislerin buna izin vermediği için çatışma çıktığını belirtildi. Diğer teröristin ise Emniyet binası karşısındaki otoparka girdiği ihtimali üzerinde duruluyor. Olaylar sırasında bir polis yaralandı.

15:52Polis binayı kuşattı

Kaçan teröristin saklandığı bina polis tarafından abluklaya alındı. İş yerlerinin olduğu binada polis giriş çıkışları kapattı. Ekipler binada olanları dışarı çıkarmıyor. Teröristin zemin katta olduğu bildiriliyor.

15:56Canlı bomba mı?
Kaçan teröristin canlı bomba olma ihtimali üzerine Emniyet Binası önünde güvenlik önlemleri alındı. Bomba imha ekipleri olay yerinde.

16:00Operasyon sürüyor
Olay yerinde çıkan çatışmada bir polis yaralandı. Caddeler trafiğe kapatıldı, giriş çıkışlara polis izin vermiyor. İHA'nın binasına kaçan teröristin bölgeden kaçmaması için operasyonlar sürüyor.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle