HAYAT

Gamze Özçelik plaja inip dua etti kardeşi türbana girdi

Oyuncu Gamze Özçelik tatilde. Yakın zamanda eski eşi ve çocuğunun babası Uğur Pektaş ile barışma kararı alan Gamze Özçelik, düğün öncesi babası Talat Özçelik'in yanına Bodrum'a gitti.

Oyuncu Gamze Özçelik tatilde. Yakın zamanda eski eşi ve çocuğunun babası Uğur Pektaş ile barışma kararı alan Gamze Özçelik, düğün öncesi babası Talat Özçelik'in yanına Bodrum'a gitti. Son zaman dini paylaşımları ile dikkat çeken Gamze Özçelik'in bu tavrını plaja yansıtması gözlerden kaçmadı. Diğer yandan Gamze Özçelik'in oyuncu kardeşi Meltem Özçelik'in de türbana girdi. Kardeşlerin bu halleri herkesi çok şaşırtıyor.

Gamze Özçelik, Ağustos’ta yapılacak düğün öncesi Bodrum’da yaşayan babası Talat Özçelik’in yanına gitti.Ünlü oyuncu, önceki gün plajdaydı ancak habercileri görünce deniz hayali suya düştü. Özçelik bikinili görüntülenmemek için şezlonga bile gitmeden geri dönüp plajdan ayrıldı.

Son zamanlarda Instagram hesabından sürekli dini paylaşımlarda bulunan Gamze Özçelik plaj elbisesini üzerinden hiç çıkarmadı.

Gamze Özçelik’in 27 yaşındaki kardeşi Meltem Özçelik ise haşema giymişti. Elinden zikirmatiği düşürmedi.Bir ara yattığı yerden kalkıp, plajda dua etti.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle