SPOR

Galatasaray'dan Güneş bombası

Galatasaray'ın Olağan Mali Genel Kurulu'nda başkanlık adaylığını resmen açıklayan Adnan Öztürk için sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Adnan Öztürk’ün başkanlık yolunda Galatasaray çatısı altında uzun vadeli planlar yaptığı teknik direktörlük konusu için de Şenol Güneş isminin gündeme geldiği belirtiliyor.

Adnan Öztürk’ün camianın ileri gelen isimleriyle yaptığı durum değerlendirmeleri sonrası yakın çevresine “Hamza hocanın başarısı ortada. Geldiği günden bu yana takımı getirdiği noktayı tartışmaya bile gerek yok” gibi ifadeler kullansa da arkadaşları tarafından gündeme getirilen Şenol Güneş ismine de hayır diyemeyeceği konuşuluyor.

Trabzonspor kulübüyle bir dönem Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Olcan Adın ve Umut Bulut’la beraber çalışma fırsatı bulunan Şenol Güneş, gerek teknik adamlığı gerekse insanlığı ile taraflı tarafsız herkesin sevdiği saygı duyduğu futbol adamlarının başında yer alıyor. Özellikle daha önceki yıllarda birlikte çalıştığı Galatasaraylı oyuncuların da Şenol Güneş’i “baba” olarak gördükleri biliniyor.

Sezon başı Bursaspor’la 1 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli teknik adamın sözleşmesi lig bitimiyle tamamlanacak.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle