Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

SPOR

Erkan Zengin'in sözleşmesi feshedildi

Trabzonspor'da Erkan Zengin'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Fanatik'in haberine göre; Trabzonspor'un geçtiğimiz sezon Eskişehirspor'dan uzun bir transfer harekatı ile kadrosuna kattığı Erkan Zengin'in Bordo Mavili takım kariyeri uzun sürmedi.

F.BAHÇE MAÇINDA OYUNA GİRMEK İSTEMEDİ

Son olarak Fenerbahçe maçında oyuna girmeyi reddeden, daha sonra ise kadro dışı kalıp antrenmanlara çıkmayan Erkan Zengin'in sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

ALACAĞINDAN VAZGEÇTİ

Erkan'ın, bugün tesislere gelerek yönetimle görüşmelerde bulunduğu ve sözleşme konusunda anlaşma sağldığı bildirildi. Kulüpten 1.1 milyon euro olacağı bulunan 30 yaşındaki oyuncunun, bu paradan vazgeçtiği belirtilirken, bir başka kulüple sözleşme imzalaması durumunda ise Bordo Mavili kulübe 600 bin euro daha ödemesi gerekecek.

GELİŞİ DE OLAYLIYDI

Eskişehirspor'da yıldızını parlatan, geçtiğimiz sezon ise hem Fenerbahçe'nin hem de Trabzonspor'un radarında bulunan Erkan Zengin'in, Trabzon'a gelişi de olaylı olmuştu. Trabzonspor'un ısrarlı talebine rağmen, "Fenerbahçe'de oynamak istiyorum" demiş ve transferde kriz çıkmıştı.

Türk asıllı İsveçli futbolcu için daha sonra ise dönemin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve o zamanki teknik direktör Ersun Yanal İsveç'e giderek oyuncuyu ikna etmişlerdi. Erkan Trabzon Havalimanı'nda taraftarlarca karşılanmıştı.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle