Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

DUYURU

Diyanet sözlü sınava girecek adayların giriş yerlerini açıklandı

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü 2018 Yılı 4-B Sözleşmeli Alımı Sınavına başvuran adaylardan sözlü sınava katılmaya hak kazananların sınav giriş yerlerini açıkladı

Diyanet İşleri Başkanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü 2018 Yılı 4-B Sözleşmeli (KKÖ, İ-H, M-K) Alımı Sınavına (SÖZPER-2018-I) başvuran adaylardan sözlü sınava katılmaya hak kazananlar, Sınav Giriş Belgelerini (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) adresinden alabileceklerini açıkladı.

Sözlü sınavına katılacak adaylar, “Sınav Giriş Belgesi" ve T.C. Kimlik No'lu kimlik belgelerinden (nüfus cüzdanı, pasaport) biri ile birlikte sınav giriş belgesinde belirtilen sınav tarihi ve sınav merkezinde saat 08:30'da hazır bulunmaları gerektiği belirtilirken kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi bulunmayan adayların sınava alınmayacağı vurgulandı. Kimlik ibrazında özellikle Nüfus cüzdanı ve pasaportun kimlik ibrazında kabul edileceği bunların dışında başka bir belgenin kimlik belgesi olarak kabul edilmeyeceği hatırlatıldı.

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü Giriş Belgelerinin yanısıra sözlü sınava katılacak adayların KPSS Puan Türü ile sınava çağrılan en son adayın KPSS Taban Puanını da açıkladı:

Dinihaberler.com

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle