SENDİKA

Diyanet-Sen'den Basın Açıklaması: "15 Temmuz'u "unutma, unutturma"

15 Temmuz'un Manevi Kuvvetleri olan Din Görevlileri Türkiye geneli eş zamanlı basın açıklaması yayınladı.

Yapılan basın açıklamasının mesajı olarak "unutma, unutturma " diyen din gönüllüleri, dün olduğu gibi bugünde, yarında olabilecek bütün alçakça saldırılar karşısında, Din Görevlileri manevi kuvvet görevini yerine getirecektir dediler.

Diyanet-Sen'nin Türkiye geneli eş zamanlı yayınlanan basın açıklaması söyle;

Unutma,Unutturma!

15 Temmuz bu ülkenin üzerine hafakanların çöktüğü bir gece olsada,hain işkal kalkışması manevi birliklerin kuvvet birlikleriyle bir ve bütün olmasıyla püskürtüldü.

Ülkenin masumiyetini suistimal ederek, dua ve himmetlerle toplanılan yardımların,tekrar bu ülke üzerine bomba olarak yağdırıldığına şahit olduk.

Masumiyet kisvesine bürünerek ülkenin altın nesli olduğunu söyleyenlerin, bu ülkeyede nasıl bir akrep nesile dönüştüklerini yaşayarak gördük.

Devletin bütün kademelerine girerek, devletin mahremiyetini hain localara nasıl servis ettiklerine şahit olduk.

Dış mihrakların islam beldeleri üzerinde kurdukları oyunun baş aktörü olan Fetönün, şer odaklarının desteğini alıp, bütün dünyada hristiyanların misyonunu islam nişanı olarak gösterme oyununa şahit olduk!

Dışarıdan bakıldığında Müslüman,içeriden bakıldığında kafirin uşağı olduklarını hain tuzaklarıyla gördük.

Geçmişten bu güne, bu ülkenin terörü olduğunu bildiğimiz PKK'nın ikiz kardeşi olduklarını,15 Temmuz'da uyuduğumuz uykumuzdan uyandığımızda gördük!

Allahu Ekber diyerek Kelle alan, insan canına kast eden Daeşin ortakları olduğunu, din diyerek himmetlerle toplanan yardımları bomba olarak üstümüze yağdırdıklarında anladık!

Maskeleri düştüğünde ağa babalarına nasıl sığındıklarını yaşayarak gördük!

İslamın son kalesi olan Türkiye'nin mazlum coğrafyalara yaptığı yardımları nasıl durdurduklarını, Hatay'da durdurulan tırlarımızdan sonra anladık!

Anladık ve şahit olduk!

Artık bu ülke üzerine,yedi düvel ateş olup yağsa dahi,göğsümüzü siper edeceğimize yemin ettik!

Hain işkal kalkışmasında ilk andan itibaren manevi kuvvetler olarak nasıl bir sorumluluk aldıysak bundan sonra da alacağımıza yemin ettik!

Bu ülkenin maneviyatını kuzu postuna bürünen kurtlara bir daha teslim etmemek için Dinimizi, Diyanetimizi, Devletimizi, milletimizi asla yalnız bırakmayacağımıza şeref sözü verdik!

Diyanet-Sen

Kaynak: AA

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle