Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

TEŞKİLAT HABER

Çukurova’da Minik Öğrencilerin Yıl Sonu Etkinliği Büyük İlgi Gördü

Çukurova’da 4-6 Yaş Kur'an Kursu Öğrencilerinin Mezuniyet Şenliği

Çukurova’da 4-6 Yaş Kur'an Kursu Öğrencilerinin Mezuniyet Şenliği

Çukurova Müftülüğü Bünyesindeki 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kursu Öğrencilerinin Hazırladıkları Sene Sonu Etkinlikleri Göz Kamaştırdı. Yıl İçerisinde Edindikleri Maharetlerini Sergilediler Ve Öğrendikleri Bilgileri İzleyicilerle Paylaştılar.

Çukurova İlçe Müftülüğü bağlı, 4-6 yaş Kur'an Kursu öğrencileri, yılsonu gösterisi sergiledi. Minikler öğrencileri yılsonu gösterisinde yıl boyunca öğrendiklerini sergileyerek vatandaşlardan büyük beğeni topladılar.

Ramazanoğlu Camii Konferans salonunda gerçekleştirilen gösteriye Adana Müftüsü Hasan Çınar, Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün, Şube Müdürü K.Karabekir Akbudak, Murakıplar, K. Kursu öğreticileri, din görevlileri ve aileler ve vatandaşlar katıldı.

Protokol konuşmalarının ardından öğrenciler Kur’an-ı Kerim, İstiklal marşı ve ilahiler okudu. Skeç gösterileri yaptılar.

MİNİK ÖĞRENCİLER DAVETLİLERE UNUTULMAZ BİR GÜN YAŞATTILAR

Açılış konuşmasını yapan İlçe Müftüsü Hüseyin Gün, Çukurova Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş gurubu Kuran Kursu Öğrencilerin yılsonu etkinliklerine iştirak eden öğretici ve öğrencilere adına ailelerin verdikleri destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

Programda Konuşma yapan Adana İl Müftüsü Hasan Çınar, Öğrencilerin ailelerine teşekkür ederek Din eğitiminin çocuklar üzerindeki önemine değinerek aileler bu konuda daha hassas ve özverili olmaları hususunda tavsiyelerde bulundu.

4-6 yaş gurubundaki Kuran Kursu Öğrenciler okudukları Kuranı Kerim, ilahiler ve canlandırdıkları skeçlerle katılımcılara duygu dolu anlar yaşattılar.

Gösteri sonrası Çukurova Müftülüğünce çocuklara çeşitli hediyeler verildi. Kuran Kursu Öğreticilerine ise başaralı çalışmalarından dolayı onur belgesi takdim edildi.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle