Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

GÜNCEL

Cihangir İslam Akit TV'de canlı yayını terk etti

Cihangir İslam, katıldığı Akit TV'de yayınlanan 'Asıl Mesele' adlı programı sinirlenerek terk etti. İslam'ın programda sosyal medya hesapları üzerinden 'FETÖ'yü övdüğü iddiasına sinirlendiği belirtiliyor.

Cihangir İslam, katıldığı Akit TV’de yayınlanan Asıl Mesele adlı programı sinirlenerek terk etti. Sosyal medya hesapları üzerinden "FETÖ'yü övdüğü" iddiasına sinirlenen İslam, "Ben engizisyona çıkmam. Sizin derdiniz hakikat falan değil arkadaşlar. Bana FETÖ'cü diyen bir moderatörle ben program yapmam" ifadelerini kullandı.

Stüdyoda bulunan Demir’e sert çıkan İslam, canlı yayını terk ederek stüdyodan ayrıldı.

Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam, Akit TV’de ekranlara gelen Asıl Mesele adlı programda sunucunun ısrarlı itham sorularına sinirlenerek yayını terk etti.

TBMM’de yaptığı konuşma nedeniyle hakkında soruşturma açılan Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam katıldığı programda, Akit TV’den Yusuf Ozan Demir’in ve Akit TV Haber Koordinatörü Muharrem Coşkun’un sorularını yanıtladı.

"SİZİN DERDİNİZ HAKİKAT FALAN DEĞİL"
Moderatörün, "15 Temmuz'da halkı, 17 Aralık'ta da FETÖ'yü savunuyorsunuz. Bu çelişkiyi açıklar mısınız?" sözlerine tepki gösteren Cihangir İslam, "Sizin derdiniz hakikat falan değil arkadaşlar. Bana FETÖ'cü diyen bir modaratörle benim konuşacak bir şeyim olmaz. Ben yanılmışım, gerçekten sizin iyi niyetle gerçekleri araştırdığınızı zannederek gelmiştim." diyerek programı terk etti.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle