ANALİZ

Cemaat ne yapmaya çalışıyor?

Cemaat hala güçlüyüm yanılgısında oysa dört duvar arasında bir insanın bahsedeceği hiç bir güç hiçbir faaliyet yoktur olamazda,

Cemaat sosyal medya hesaplarından kamuoyu açıklaması dahi yaparak tabanını canlı tutmaya devam ediyor.Türkiye'de yüzbinlerce mensubu hapis tadan cemaat hala birseyler yapabiliriz yanılgısı ile bir takım izahatlar yapma derdine düşmüş durumda. Özellikle 24 Haziran Öncesi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Af çıkışı sonrası cezaevlerinin durumu ile ilgili söyledikleri gündem olmuş ve cezaevlerinde kader mahkumlarının isyan derecesine geldiğini, olabilecek kargaşalara zemin hazırlandığını belirtmişti.

Birçok mensubu hapiste olan cemaat, sanki dört duvar arasında bulunan mensuplarının birşey yapabilecek güçleri varmış gibi, olabilecek kargaşalardan mesul olmadıklarını mensuplarının böyle birşeye karışmayacaklarını söylüyor. Oysa herkes biliyor ki dört duvar arasında ki cemaat mensuplarının çoğu cemaate aidiyetleri tartışılır halde.
Buna ragmen bir isyan girişimi başlatıp taraftarlarini kurtarmayı bile düşünmüş.Kamuoyunun bilmediği bu bu gizli hadise yayımlanan bir yazıyla ortaya çıkmıstı. Açilklama ihtiyacı hisseden cemaatin ne yapmaya calıstiğı ise hala anlaşılamaďı.

Cemaate yakın sosyal medya hesaplarından yapılan bu açıklamayı sizde okuyunca göreceksiniz ki cemaat hala kendini toparlama ve ölmüş yapıya can verme derdinde..

Yinede sosyal medya hesabından paylaşılan o yazılı açıklamayla ilgili takdiri size bırakalım:)

Yazılı açıklamada göründüğü gibi cemaatin mensupları üzerinde hala bir tahakküm üstünlüğü, hala bir güçlüyüm edasında bulunarak büyük bir yanılgıya bir kez daha düştüğü görülüyor... Burdan cemaate ve mensuplarına özellikle yurt dışında olanlara seslenelim artık farkına varın siz güçlü değilsiniz, Allah korusun Devlet Beyin bahsettiği isyan veya ona benzer bir durum yaşanırsa sizin eseriniz değil ülkemizde hala ihanet içinde olan derinlerin işi olur. O yüzden kendinize pay çıkarmayı bırakın

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle