SAĞLIK

Canan Karatay'a şok para cezası!

Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, bu kez de aldığı ilginç cezayla gündemde. "Önüne gelen antidepresan yazıyor" diyen Prof. Dr. Canan Karatay'a İstanbul Tabip Odası 882 lira ceza kesti.

Prof. Dr. Canan Karatay'ın, "Leblebi gibi antidepresan yazılmaz bu ülkede kardeşim" sözlerine psikiyatri derneği tabip odasına suç duyurusunda bulunarak Karatay'ın cezalandırılmasını istedi.

12 SAYFALIK SAVUNMA SUNDU: İstanbul Tabip Odası şikayet üzerine soruşturma başlattı. Tabip odasına 12 sayfalık savunma sunan Karatay'a 882 lira ceza kesildi

KARATAY'DAN AÇIKLAMA VAR: Karatay, tabip odasıyla bir kez daha karşı karşıya geldi. 882 lira ceza alan Prof. Dr. Canan Karatay'dan açıklama geldi. Karatay'ın açıklaması:

"Yalnız psikiyatristler değil kadın doğumcular, ortopedistler, cerrahlar, fizik tedavi uzmanları da bu ilaçları yazıyor. Kontrolsüz olarak antidepresan kullanılmaktadır ve buna gerek yoktur." dedik bu onları dellendirdi. "Bağırsakları sağlam tutarsak depresyonun da büyük bir kısmı azalır" dedik buna kızdılar."

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle