TEKNOLOJİ

Bir Türk Takımı Beşiktaş

Beşiktaş 1903 yılında kurulmuş olan bir Türk spor kulübüdür. Halk tarafından sevilen bir takımdır ve aynı zamanda kaliteli ve centilmen sporcu a

Beşiktaş 1903 yılında kurulmuş olan bir Türk spor kulübüdür. Halk tarafından sevilen bir takımdır ve aynı zamanda kaliteli ve centilmen sporcu anlayışından ödün vermeyen bir camiadan oluşmuştur. Sitemizi bu camiaya gönül veren, Beşiktaş taraftarlarına yönelik olarak Besiktashaberi.com adresi adı altında kurduk. Sitemiz kalitesi ve özgün anlatımı ile Beşiktaş kulübüne layık olan bir taraftar haber sitedir. En kaliteli ve hiç bir yerde bulunmayan gerçek Beşiktaş haberlerine, sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde yalnızca Beşiktaş haberi yer almakta, başka hiç bir takıma yönelik kötü, imalı, karalayıcı yada incitici söz veya haber yer almamaktadır. Sitemiz üzerinde yalnızca Beşiktaş'lı futbolcular, teknik heyet, yönetici,
antrenör, taraftarlar, maçlar ve yorumlar yer almaktadır. Antrenman görüntüleri ve videoları, futbolcuların ilginç görüntüleri ve daha birçok içerikleri Beşiktaş haberini sitemizden izleyebilirsiniz.

BJK 1903

Beşiktaş taraftarı, her zaman vefakar bir taraftar grubunu oluşturmuştur. Beşiktaş'ın kazandığı maçlarda sevinen, kaybettiği maçlarda üzülen taraftarı, hiç bir kötü olayda taşkınlıkla yada kötü sözle adı geçmeyen bir taraftar grubudur. Sitemizi inceleyerek Beşiktaş haberlerini, futbolcuların durumlarını ve her türlü detayı öğrenebilirsiniz. Eski Beşiktaş ile yeni Beşiktaş'ı kıyaslayabilir, eski Beşiktaş'lı futbolcular ile yeni Beşiktaş'lı futbolcular arasındaki farkları Beşiktaş haber gazetemizden öğrenebilirsiniz.

Beşiktaş Taraftarı Olmak
Beşiktaş'a yönelik, Beşiktaş'la ilgili tüm ekonomik veya kondisyonel bilgileri sitemiz üzerinden öğrenebilir, tüm konulara ulaşabilirsiniz. Beşiktaş'ın maddi durumu, yönetimdeki problemler,teknik direktör arayışları, futbolcu seçimleri ve yanlış stratejiler gibi tüm konulara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş'a Özel

Türkiye'deki kulüpler arasında önemli bir yere sahip olan Beşiktaş hakkındaki, tüm haberlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Beşiktaş'lı futbolcular neden eskisi gibi iyi oynayamıyor, Şenol Güneş ile Fikret Orman arasında sıkıntımı var, Negredo Şenol Güneş yüzünden mi satıldı, Beşiktaş'ta kim gol atacak, Larin'i kim takıma aldı, neden Lens'ten vazgeçilmiyor, Oğuzhan neden penaltı kullanıyor, Quarejma neden 11’de yer almıyor, Karius kornerlere neden çıkıp topu eliyle almıyor, Fikret Orman neden kötü gidişata engel olacak önlemleri almıyor gibi tüm sorularınızın cevapları, Beşiktaş haberleri veren gazetemiz içeriğinde yer almaktadır.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle