SİNEMA

Arka Sokaklar'da iki oğlunu kaybediyor bu kadarı fazla!

Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar 477.yeni bölümü ile izleyiciyi şoke edecek. Özgür Ozan'ın canlandırdığı Hüsnü Çoban karakteri

Kanal D'nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar 477.yeni bölümü ile izleyiciyi şoke edecek. Özgür Ozan'ın canlandırdığı Hüsnü Çoban karakteri, her iki oğlunu da kaybediyor. Peki şimdi ne olacak? İşte izleyiciyi şoke edecek o anlar.

Kanal D ekranlarında 12 sezondur izleyicinin karşısına dinmeyen temposu ile çıka Arka Sokaklar'da karakterler büyüdükçe, sorunlarda büyüyor. Türkiye televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar'ın 477.yeni bölümünde izleyici büyük şok geçirecek. Hüsnü Çoban iki oğlunuda kaybediyor. Daha öcne eşi Suat'ı kaybeden Hüsnü Çoban'ın oğullarına ne olacak?

Arka Sokaklar’da Şok! Hüsnü Çoban, iki oğlunu da kaybediyor. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban’ın oğlu Tekin cinayet şüphesiyle hapsi boylarken, Metin de kardeşini kurtarmak isterken katil oluyor. Peki her şer böyle mi kalacak?

METİN DE BAŞKASINI VURUYOR; Cuma akşamları reyting rekorları kıran dizide Tekin’e oynanan oyunu çözmek için büyük uğraş veren ağabeyi Metin de boğuşma esnasında yanlışlıkla başkasını vuruyor.

HÜSNÜ ÇOBAN ŞOKTA; Yeni bölüm fragmanında iki oğlu da ellerinden kayıp giden Hüsnü Çoban ise neye uğradığını şaşırıyor. Dizinin yeni bölümü 13 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak.

ARKA SOKAKLAR 477.YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK; Arka Sokaklar 477. Bölüm Fragmanı yayında! Tekin, cinayetten gözaltına alınıyor! Metin, kardeşi için hayatını tehlikeye atıyor! Tekin'in adı cinayet soruşturmasında yer aldığını duyan Mesut, çok öfkelidir. Tekin ise ne olduğunu anlamakta güçlük çeker.

Zeliha, kardeşinin gözaltına alındığını öğrenerek aileye haberi veren isim olur. Tekin'in durumuyla ilgili Hüsnü üzerindeki tüm yetkiler alınır. Savcı, Tekin'in suçlu olduğu konusunda oldukça kararlıdır. Ekibin ise bu durumda elleri kolları bağlı durumdadır.

Tekin'in durumunu açığa kavuşturmak isteyen Metin olayın peşinden gider. Fakat silahlı saldırganla girdiği mücadelede hayatı büyük tehlikededir.Bahar, Yusuf'un oğlu Eren'in kaçırılması üzerine olayın peşine düşer. Eren'i bulmak için sürekli olayı kovalayan Bahar, mutlu haberi verebilecek mi?

Arka Sokaklar, merakla beklenen yeni bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle