TEŞKİLAT HABER

4/B Sözleşmeli Alınacak Personele Kurs Duyurusu

Antalya Müftülüğü 4/B Sözleşmeli Alınacak İmam-Hatip, Müezzin-Kayyım ve Kur'an Kursu Öğreticilerine Yönelik Kurs Duyurusu

ANTALYA İL MÜFTÜLÜĞÜNDEN;

Başkanlığımız tarafından taşra teşkilatındaki sözleşmeli pozisyonlarına; 2016 yılı KPSS puanına göre 4-B sözleşmeli İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur'an Kursu Öğreticisi alınacaktır. 4/B Sözleşmeli İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur’an Kursu Öğreticisi alımına müracaat eden adaylara yönelik Müftülüğümüz tarafından sınav öncesi sınava hazırlık için Kur'an-ı Kerim kursu düzenlenecektir.

I- BAŞVURU ŞARTLARI

  1. 31/12/2017–16/01/2018 tarihlerinde (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) adresi üzerinden sınav başvuru programı aracılığı ile (SÖZPER-2017-II) 4-B Sözleşmeli İmam Hatip, Müezzin Kayyım, Kur'an Kursu Öğreticisi Kur’an Kursu Öğreticiliğine başvuru yapmış olmak.

II- BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

31/12/2017–16/01/2018 tarihlerinde (https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/) adresi üzerinden başvuru yapan adayların müracaat başvuru formu ile birlikte Antalya İl Müftülüğü Din Hizmetleri ve Eğitimi Şube Müdürlüğüne 09.01.2017 - 12.01.2017 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde başvuru yapacaklardır.
Başvurular bu duyuruda belirlenen esaslara uygun olmayan, posta ve faks yolu ile yapılan başvurular ile duyuruda belirtilen tarihlerden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

III- BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuru müracaat formu. ( Başvuru onaylandıktan sonra alınan form)
Dilekçe. ( Müftülüğümüzden alınacaktır.)

Not: Kurs ile ilgili bilgiler daha sonra İl Müftülüğü tarafından ilan edilecektir.

İlanen duyurulur

İl Müftüsü Osman ARTAN

Dinihaberler

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle