TEKNOLOJİ

225 50 R17 Yaz Lastiği

Description : 225 50 R17 Yaz lastiği ürünleri en uygun fiyatlarla

225 50 R17 Yaz Lastiği | www.artvinticaret.com

Description : 225 50 R17 Yaz lastiği ürünleri en uygun fiyatlarla www.artvinticaret.com’ da ! Kolayca lastik temin edebileceğiniz sitemizde siz değerli müşterilerimize bütün kolaylıklar sağlanıyor. Hemen sayfamıza girerek fırsat ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.

225 50 R17 Yaz Lastiği

Otomobil lastikleri, aracın yürüyen ayakları görevini yapan en önemli bölümüdür. Lastiklerin kaliteli ve güvenli olması otomobilin daha güvenli yol almasını sağlar. Otomobil lastiklerinin iyi olması otomobilin yol tutuşunu ve fren performansını artırdığı gibi yakıt tüketimini de azaltır. Kaliteli lastikler otomobili sarsmaz ve daha konforlu bir yolculuk olanağı sunar. Otomobilin lastikleri iyi ise trafik kazası riski daha azdır, bu sebeple aracınızdaki lastik kalitesi büyük önem taşır.

225 50 r17 yaz lastiği, en yeni teknoloji ile üstün özelliklerde üretilmiş bir yaz lastiğidir. Yaz mevsimine uygun olarak tasarlanmış olan lastik, genişliği 225, yanak 50, jant çapı 17, yük endeksi 98, hız endeksi V özelliklerinde üretilmiş kaliteli bir lastiktir. 2 yıl garantili olan 225 50 r17 yaz lastikleri diğer lastiklerle kıyaslandığında 2,8 metre daha kısa fren mesafesi ile maksimum güvenlik sunmaktadır. Otomobiliniz ile yolculukta kendinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için 225 50 r17 yaz lastiklerini tercih edebilirsiniz.

195 55 R16 Yaz Lastik Fiyatları

Otomobilinizde lastik değişimi gerekli olduğunda öncelikle güvenli ve konforlu bir kullanım için kaliteli lastikler kullanmalısınız. Kaliteli lastik satın alırken de bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile alabilirsiniz. Oldukça kaliteli ve güvenli bir yaz lastiği olan
195 55 r16 yaz lastik fiyatları lastiğin markasına ve satış yapılan yere göre farklı fiyatlarla satılmaktadır. Pirelli, michelin, goodyear, lassa, petlas gibi büyük markaların lastikleri farklı fiyatla ile satışa sunulmaktadır. Lastik özelliklerini ve ömrünü inceleyerek marka seçimi yapabilirsiniz. Hangi lastiği alacağınıza karar verdiğinizde iyi bir piyasa araştırması yapmalısınız. Zira lastik satışı yapan bayiliklere göre internet sitelerinde aynı marka ve aynı kalitedeki lastik çok daha uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Bu nedenle lastik alacağınızda internet sitelerini de incelemenizde fayda vardır. Böylece bütçenizi sarmadan otomobil lastiklerinizi cazip imkânlar ile değiştirebilirsiniz.

225 50 R17 Yaz Lastiği Nereden Alınır

Otomobil lastikleri genellikle lastik bayilikleri ve lastik satışı yapan işyerlerinden alınır. Fakat günümüzde gelişen internet teknolojisi ile artık her şey gibi otomobil lastikleri de internet sitelerinde çok daha uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Otomobil lastiklerinizi bütçenizi sarsmadan internet sitelerinde alabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli lastik satışı yapan[ www.artvinticaret.com]internet sitesinde en kaliteli 225 50 r17 yaz lastiklerini bulabilirsiniz. Garantili ve güvenli otomobil lastiği satışı yapan site müşteri memnuniyeti odaklı yaptığı çalışmalar ile lastik değişiminde size büyük kolaylıklar sağlayacaktır. Servis hizmeti bulunan internet sitesinden otomobil lastiği aldığınızda lastik montajı ve balans ayarı hizmetlerini ücretsiz alabiliyorsunuz. İndirimli kampanyalarını takip ederek otomobil lastiklerinizi çok cazip fiyatlarla bu siteden alabilirsiniz. Ücretsiz kargo imkanı ile otomobil lastiklerinizi istediğiniz adreste teslim alabilirsiniz.

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle