Son DakikaGÜNCEL - İletişim Bilgilerimiz Güncellendi

GÜNCEL

12 Kasım'da gidecek iş olmayacak diye istifa etmişti Emre Nur kıyamet kopmayınca...

12 Kasım sabahı gidecek işiniz olmayacak diyerek istifa eden öğretmen Emre Nur, 11 Kasım kıyamet kehaneti gerçekleşmeyince fena madara oldu.

12 Kasım sabahı gidecek işiniz olmayacak diyerek istifa eden öğretmen Emre Nur, 11 Kasım kıyamet kehaneti gerçekleşmeyince fena madara oldu.

BALIKESİR'de öğretmenlik yapan Emre Nur, "12 Kasım sabahı gidecek işiniz olmayacak' diyerek işinden istifa etmişti. Evinde 11 Kasım gecesi kopacak kıyameti bekleyen Emre Nur, kehaneti tutmayınca hem madara oldu hem işsiz kaldı. Sosyal medya matematik öğretmeni olan Emre Nur için "12 Kasım sabahı gidecek bir işinin olmamasını" bildi diyerek dalga geçiyor. Peki Emre Nur, 'kopmayan kıyamet' sonrası ne söyledi dersiniz... İşte yazdıkları:

Emre Nur kıyametin kopacağını söylediği günün gecesinde hala tarık yıldızının düşeceği ayın yarılacağı konusunda ısrarlıydı. Herkese de twitterdan 'yüksek yerlere kaçın' diye mesaj attı. Yazdıkları şunları:
-Arkadaşlar bu gece yükseklere kaçın, ben cennet tepesine gidiyorum bana ilk vahiy gelen tepeye, sizleri seviyorum çok dua edeceğim, Allah birdir ve tektir. 11.11.2018 o gün geldi son.

KIYAMET KOPMAYINCA BUNU YAPTI: 12 Kasım'da gidecek işiniz olmayacak diyerek istifa eden Emre Nur, beklediği kıyamet kopmayınca twitter hesabına bu kez bir video yükledi. Videonun başında kendisinin namaz kılarken çekilmiş görüntüsü vardı. Emre Nur'un, kıyametin 'neden kopmadığına' ilişkin bir tezi ve yeni bir iddiası var.

12 ARALIK 2018'DE TUFAN OLACAK : Emre Nur attığı son twitte kıyametin 'duaları'na karşılık ertelendiğini 12 Aralık'ta bir tufan yaşanacağını iddia etti. İşte yazdıkları:
-Arkadaşlar dün gece sabaha kadar cennet tepesinde dualarıma karşılık veren Allah’ım bize ikinci şans verdi. Yeni gelen vahiy de 12.12.2018 e kadar gemi yapmamı söylüyor. Büyük tufan kopacak küresel bir kasırga ile gelecek ve bu son şansımız bana inandığınız için sizleri seviyorum.

Matematik öğretmenliğinden kıyamet kopacak diye istifa eden Emre Nur, tutmayan kehaneti ile sosyal medyadakilerin eline de malzeme verdi. İstifa edip mesleğinden olmasından tutun da 'gemi yapma' mevzusuna kadar her söylediği üzerine müthiş bir geyik dönüyor. İşte kopmayan kıyamet sonrasında 'sosyal medyada' kopan geyikler:

Yorumlar

Mesajınız başarıyla eklendi. Yeni yorum yazın.

Daha eskileri yükle